Slideshow Maker
DIVAN.com.pl Pranie Transport Mycie Sprzątanie Kontakt

www.divan.com.pl - pranie dywanow stargard - czyszczenie tapicerek stargard - pranie tapicerek stargard - czyszczenie dywanow stargard


TRANSPORT DO 1,5T

Cena usługi ustalana jest indywidualnie

Firma DIVAN powstała w 2009 roku ale już po 3 latach nasze inwestycję lokujemy w transport, przez ten czas nie tylko duże korporacje także małe firmy i osoby prywatne jak i dyspozytorzy przekonali się ze firma bardzo dobrze sobie radzi na rynku krajowym, nie chcemy konkurować z innymi firmami transportowymi jak i z innej naszej szerokiej branży ale naszym planem jest rozwijanie, działalności i budowanie miejsc pracy.

Poszerzamy swoją działalność, na chwile obecną zajmujemy się nie tylko praniem dywanów ale także tapicerki samochodowej i meblowej, zajmujemy się również myciem elewacji oraz dachów także opieka nad grobami naszych bliskich. Mamy zaszczyt pochwalić się naszą kolejną działalnością, którą się zajmujemy od ponad roku, a jest nią transport krajowy jak i międzynarodowy. Na chwilę obecną o ładowności 1500 kg 22 m3 8 euro palet. Nasze usługi są doceniane nie tylko w naszym mieście ale działamy także na województwo i kraj.

Divan.com.pl - pranie dywanów i tapicerek. Wszelkie prawa zastrzeżone.
INVISIONSTUDIO

stat4u